NOTEIKUMI

Svarīga informācija! Lūdzam iepazīties ar salona noteikumiem.

     

   Tetovēšanu neveicam:

  • nepilngadīgām personām, pat, ja ir vecāku atļauja.
  • grūtniecēm un māmiņām zīdīšanas periodā.
  • personām alkoholisko vai narkotisko vielu reibumā.
  • ja klients nav pārliecināts par izvēlēto dizainu.
  • ja ir redzamas ādas problēmas.
Tetovējums ir uz visu mūžu (lai arī mūsdienu tehnoloģijas saka ko citu) un mēs ļoti rūpīgi un nopietni pieejam visiem jautājumiem, kas skar Jūsu vēlmes, mūsu darbu, Jūsu un mūsu drošību un gala rezultātu. Lūdzam iepazīties ar mūsu sagatavoto materiālu visā noteikumu sadaļā. Tas būs noderīgi gan tiem, kas tikai plāno pirmo tetovējumu, gan jau pieredzējušākiem.

• Viss sākas ar ideju. Pēc tam būs nepieciešama iepriekš norunāta konsultācija, lai klātienē ar meistaru vienotos par dizainu, detaļām, darba gaitu (skat. sadaļu “konsultācijas”).

• Ja ir kādas veselības problēmas, hroniskas slimības, alerģijas, ādas slimības, vispirms nepieciešama ārsta vai speciālista konsultācija par iespēju saņemt tetovēšanas pakalpojumu, atsevišķos gadījumos pat atļauja. (Iepriekšēja ārsta konsultācija ieteicama, piemēram, ja ir hemofilija, epilepsija, infekcijas slimības, ekzēma, psoriāze, akne, asins recēšanas traucējumi, u.c.) Meistaram ir tiesības atteikt pakalpojumu redzamu ādas vai cita veida veselības problēmu dēļ.

• Tetovējumu aizklāšanu/labošanu (cover-up) veicam tikai gadījumos, ja esošais tetovējums balināts ar lāzeri vai gadu gaitā gandrīz izdzisis. Kā arī, neveicam citu meistaru iesāktu projektu turpināšanu (šādos gadījumos iesakām vērsties pie meistara, kurš iesācis darbu). Mūsu “nē” svešu darbu labošanai/aizklāšanai/turpināšanai ir tādēļ, ka tas ir gan tehniski sarežģītāk, gan arī apgrūtinoši kompozicionāli pareiza dizaina veidošanai. Turklāt, katram meistaram ir savs rokraksts - esošais un jaunais tetovējums var krasi atšķirties. Vērā ņemams ir arī fakts, ka bez lāzera balināšanas procedūrām, vecais tetovējums var būt redzams zem jaunā un to ietekmē iepriekšējās krāsas vai blīvi krāsotas līnijas, kā arī rētaudi. Bet jebkurā gadījumā, var atsūtīt esošā tetovējuma foto un idejas/piemērus ar ko vēlaties aizklāt, tad varēsim pateikt vai varam kā līdzēt.

• Ja tetovējums tiks veikts uz iepriekš ar lāzeri balināta tetovējuma (cover-up), lūdzam pirms tam konsultēties ar lāzermedicīnas speciālistu par termiņu kad atļauts (pēc cik mēnešiem) veikt tetovēšanu šajā ķermeņa vietā, jo neievērojot atļautos termiņus, jaunais tetovējums var zaudēt kvalitāti, balēt krāsa, āda būt jutīga u.c. Lāzeri un to intensitāte ir dažādi, tādēļ termiņi var atšķirties.

• Tetovēšanas procesu vēlams ieplānot tā, lai vismaz pirmo nedēļu pēc pakalpojuma saņemšanas būtu iespējams rūpēties par tetovējumu, ievērojot higienas pasākumus, nepakļaujot tiešiem saules stariem, izvairīties no aktīva sporta un svīšanas, pirts/saunas/baseina/solārija (peldēšana) apmeklējuma. (Sauļošanās ietekmē tetovējumu un ādas veselību arī pēc sadzīšanas.) Ja tomēr tetovējums dzīšanas laikā var tikt pakļauts nehigeniskai videi, tam jānodrošina aizsardzība (piemēram, dermālā plēve, tīrs kokvilnas apģērbs u.c.)

• Pakalpojuma sniegšanas telpās tiek ievērotas higienas, sanitārās un epidemioloģiskās prasības, tādēļ, lai kopīgi izvairītos no infekcijas riska, svarīgi, lai klienta āda un drēbes būtu tīras. Ja tetovēšanas process plānots pēc sporta nodarbībām (sviedri var kairināt ādu) vai pēc darba netīrā vidē (piem. putekļainā), ieteicams vispirms nomazgāties (jo uzreiz pēc tetovējuma veikšanas to darīt nedrīkstēs) un pārģērbties.

• Ja tetovēšanas procesu plānots pabeigt vēlu vakarā vai, ja pēc tam plānots kurp doties, svarīgi, pirms tam iegādāties kremu tetovējuma kopšanai (skat. sadaļu “tetovējuma kopšana”).
Kad ir vismaz aptuvena vīzija vēlamajam tetovējumam, jāatsūta idejas/piemērus (būtu vēlams arī aptuveno izmēru un novietojumu, krāsainu vai melnbaltu), lai zinām pie kura no meistariem stilistiski labāk Jūs pierakstīt. Tad attiecīgi varēsim piedāvāt tuvāko pieejamo laiku konsultācijai (pierakstus konsultācijām veicam tikai attālināti).

Meistara izvēli tomēr atstājiet mūsu ziņā, jo katram dizainam ir sava stilistika un specifika. Vienmēr ieteiksim piemērotāko meistaru konkrētā darba veikšanai. (Piemēram, meistars, kurš strādā tikai realistiskiem projektiem, neveic teksta vai grafiska stila tetovējumus un ne jau tādēļ, ka nemāk, bet gan tādēļ, ka kāds cits meistars šāda veida darbiem vairāk specializējas.)

Konsultācijas laikā meistars varēs pateikt cik laiks būs nepieciešams tetovējuma veikšanai un kopējās izmaksas, kā arī pieejamos laikus tetovēšanas seansam. Tetovējumu dizaini tiek gatavoti tikai uz tetovēšanas seansu, balstoties uz konsultācijā norunāto, tādēļ ir ļoti svarīgi konsultācijas laikā izrunāt detaļas līdz pat smalkākajām niansēm un uzdot jautājumus, ja tādi radušies! Nav jākautrējas vai jābaidās – jājautā! Esam šeit, lai palīdzētu neapmaldīties informācijā un līdzēt ar padomu, pēc labākajiem nodomiem un iespējām, lai sasniegtu izcilu gala rezultātu.

Ja pēc konsultācijas, uz tetovēšanas seansu izveidotais dizains ir meistara radīts, bet nav ticis pārvērts tetovējumā, meistars to var izmantot pēc saviem ieskatiem.

Meistars var atteikt pakalpojuma sniegšanu dažādu iemeslu dēļ, piemēram, ja klientam nav pārliecības par izvēlēto dizainu, vai arī, ja konsultācijas un seansi tiek pārcelti / atcelti vairākkārtīgi.

Ja vēlaties veikt tetovējuma labošanu/aizklāšanu (cover-up), atsūtiet esošā tetovējuma foto un idejas/piemērus ar ko vēlaties aizklāt, tad varēsim pateikt vai varam šo darbu veikt. (Vairāk par labošanu/aizklāšanu skat. noteikumu sadaļu “līdz tetovējumam”).

Lūdzam cienīt mūsu darbu un laiku, kā arī citu klientu iespējas ātrākai pakalpojuma saņemšanai, savlaicīgi atceļot/pārceļot pierakstu gan kā uz konsultāciju, tā arī uz tetovēšanas seansu.

Lūdzam ierasties norunātajā laikā, tikai personu, kurai norunāta tikšanās, izņemot, ja nepieciešams pavadonis. Ja kavēsiet, lūdzu informējiet.
Tetovēšanas seansa pieraksts tiek apstiprināts tikai pēc depozīta iemaksas (no 80eur). Depozīta apmērs tiek aprēķināts pēc tetovējuma zīmējumā ieguldāmā darba apjoma. Par depozīta apmēru un atcelšanas termiņiem meistars precizē konsultācijas laikā.

Ja tetovēšanas seansa dienā dizains jāveido no jauna, jo konsultācijas laikā nav izteiktas visas vēlmes vai domas mainījušās, depozīts tiek ieturēts kā maksa par konsultāciju un sagatavoto dizainu. Tādēļ aicinām rūpīgi pārdomāt savas idejas, vēlmes, apkopot domas un savlaicīgi informēt, ja tomēr vēlaties izmaiņas dizainā (šādā gadījumā, būs nepieciešama atkārtota konsultācija, lai klātienē precizētu izmaiņas).

Garantijas depozīta maksājums veicams vēlākais nedēļu pirms tetovēšanas seansa. Ja pieraksts tetovēšanas seansam veikts mazāk kā nedēļu pirms, lūdzam apmaksājot depozītu informēt par maksājuma veikšanu. Pretējā gadījumā, tetovēšanas seanss var tikt atcelts bez iepriekšēja brīdinājuma.

Tetovēšanas seansu, saglabājot depozītu, var atcelt vai pārcelt vēlākais 2-3 darba dienas pirms seansa (nepilnas dienas seansam: 2 darba dienas, pilnas dienas seansam: 3 darba dienas), pretējā gadījumā depozīts tiek ieturēts. Pieraksta atcelšanai vai pārcelšanai, sazināšanās salona darba laikā (skat. www.tattoofrequency.lv/kontakti) pa tālr. +371 67650049 vai rakstot uz info@tattoofrequency.lv, vai Instagram, Facebook profila lapās.

Depozītu iespējams izmantot norēķinoties par pakalpojumu vai arī, ja plānots vēl kāds seanss, atstāt to uz nākošo reizi.

Ja garantijas depozīta maksājums tiek veikts no citas personas konta, lūdzam norādīt tikai: pakalpojuma saņēmēja vārdu, uzvārdu, pieraksta datumu. Garantijas depozīta formu meistars nosūtīs pēc konsultācijas.
• Ieteicams vismaz 24 stundas pirms seansa nelietot alkoholu, jo tas var ietekmēt veselības stāvokli pakalpojuma saņemšanas laikā, izraisīt asiņošanu.
• Izgulēties, atpūsties, paēst, jo arī tas var ietekmēt veselības stāvokli pakalpojuma saņemšanas laikā un pēc tā, kā arī izraisīt nevēlamas situācijas, piemēram, galvassāpes, nelabu dūšu un pat ģībšanu.
• Izvēlēties uz seansu tādu apģērbu, kas netraucēs tetovēšanas procesam (un ar krāsām gadās visādi, lai cik rūpīgi mēs neaizsegtu Jūsu apģērbu).
• Ja seanss paredzēts ilgāks par 3 stundām, paņemt līdzi uzkodas. Un, ja pat mazāk par 3 stundām, kāds kārums šad tad noder.
• Lūdzam informēt meistaru par sliktu pašsajūtu, galvassāpēm, u.c., lai procesā negadās pārsteigumi.
• Ja ir ādas vai kādas citas veselības problēmas, iepriekš konsultējies ar ārstu.
• Pirms seansa nesauļoties, jo tad āda ir jūtīga un pie saules apdegumiem darbu nevaram veikt.
• Pāris dienas pirms seansa smērēt ķermeņa vietu kur plānots tetovējums ar mitrinošu vai barojošu ādas kremu – tas var atvieglot darba procesu un uzlabot dzīšanu.
Kopējās izmaksas atkarīgas no izvēlētā dizaina, detalizācijas (zīmējuma sarežģītības), novietojuma, izmantotajām krāsām (melnbalts vai krāsains), nepieciešamā laika darba veikšanai (dizaina sagatavošanai). Izmaksas ir no 110eur/stundā. Minimālā maksa maziem darbiem ir no 80eur. Piemēram, plaukstas lieluma dizains var aizņemt vienu vai vairākas stundas darba – viss atkarīgs no iepriekš minētajiem faktoriem. Lielākiem projektiem tetovēšanas seansa ilgumu iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm un iespējām.

Aptuvenās izmaksas varam pateikt, ja tiek atsūtīta ideja/piemērs, taču precīzāk – konsultācijas laikā. Konsultācijas ir bezmaksas.

Dizaina sagatavošana un skices veidošana ir bezmaksas, izņemot, ja dizains jāpārveido, kā arī citos gadījumos.
Apmaksa par pakalpojumu veicama klātienē, uzreiz pēc pakalpojuma saņemšanas.
• Komplektā dāvanu aploksne un apsveikuma kartiņa, kurā varēsi ierakstīt novēlējumu dāvanas saņēmējam.
• Daudzu iemeslu dēļ, dāvanu kartes pie mums nav pieejamas kopš 2019. gada un šo sistēmu neatjaunosim. BET… lielajam pieprasījumam esam radījuši risinājumu dāvanas noformējumam.
• Aploksnes ierobežotā daudzumā!
• Lai iegādātos aploksni, jānosūta pieteikums rakstot ziņu T.F. Instagram, Facebook, epastā vai mājaslapas kontaktu sadaļā. Apmaksu iespējams veikt tikai ar bankas pārskaitījumu. Aploksni saņemt iespējams salonā, pēc apmaksas veikšanas, iepriekš vienojoties par laiku, jo strādājam tikai pēc pieraksta (skat. mājaslapas kontaktu sadaļā).
• Ja nevari ierasties, nosūtīsim ar pakomāta starpniecību.
• Aploksnes cena 5,- eur (t.sk. PVN).
• *sūtīšana ar pakomātu neietilpst cenā
Rūpīga tetovējuma kopšana dzīšanas procesā ietekmē tetovējuma kvalitāti pēc sadzīšanas. Nevīžīga kopšana var ietekmēt dzīšanas procesu, dzīšanas ilgumu, izraisīt komplikācijas – iekaisumus, kreveles, apsārtumu, uztūkumu un līdz ar to bojājot tetovējuma krāsu un gala rezultātu. Lai iegūtu maksimāli kvalitatīvāku rezultātu, lūdzam ievērot sekojošas rekomendācijas.

Atsevišķos gadījumos meistars veiks korekcijas kopšanas instrukcijā.

-Tetovējumu dzīšanas laikā aiztikt tikai ar tīrām rokām!
- Plēves apsējs, kas tika uzlikts pēc tetovēšanas, jātur 3-4 stundas. (Ja uzlikta dermālā plēve, to visvieglāk noņemt zem tekoša ūdens, piem., dušā.) Atkārtoti nepārsiet.
- Noņemot plēves apsēju, saudzīgi nomazgāt tetovējumu ar remdenu ūdeni un pH neitrālām ziepēm. (Jāpanāk, lai no tetovējuma pilnībā nomazgātos limfa, vazelīns u.c. procesā izmantotie līdzekļi.) Pēc mazgāšanas nosusināt ar papīra dvieli vai tīru drānu, kas nepūkojas. Turpmāk mazgāt reizi dienā.
- Tetovējums plānā kārtā jāieziež ar krēmu 3-5 reizes dienā (atkarībā no ādas tipa). Latvijas aptiekās un ārzemēs labs un viegli pieejams ir Bepanthen Plus krēms vai var lietot speciālu - tetovējuma dzīšanai/kopšanai paredzētu.
- TETOVĒJUMS NEDRĪKST BŪT SAUSS! Tad iespējamas kreveles, iekaisumi, var tikt bojāta tetovējuma kvalitāte.
- Dzīšanas process ir atkarīgs no ādas tipa, ārējās vides iedarbības faktoriem u.c. Dzīšana +/- 5-7 dienas (dažreiz ilgāk). Šo dienu laikā tetovējumu ir jāsmērē ar iepriekš minēto krēmu.
- Intensīvā dzīšanas procesa laikā (pirmās 5-7 dienas) nedrīkst – iet pirtī/saunā, peldēties, intensīvi sportot, svīst un lietot rūgstošus alkoholiskos dzērienus.
- Mazgājoties dušā, censties to pēc iespējas mazāk slapināt. Ja dzīšanas procesā tetovējums pakļauts nehigeniskai videi, nodrošināt aizsardzību (piem., ja tetovējums ir uz apakšdelma, pie plaukstas locītavas un paredzēts darbs pie datora, galdam un datoram jābūt tīriem! Vai arī, iepriekš minētajā novietojumā – nevelkāt pulksteni!).
- Tetovējumu dzīšanas laikā – nekasīt, nelobīt, nerīvēt! Jo var rasties infekcija, iekaisums, apsārtums un tetovējums zaudēt krāsu.
- Gadījumā, ja dzīšanas procesā nav iespējams izvairīties no tetovējuma saskares ar apģērbu, izvēlēties kokvilnas audumus. (Dāmām – ja tetovējums uz kājas, nelietot zeķubikses!)
- 3-4 nedēļas pēc tetovējuma sadzīšanas nav vēlams to pakļaut tiešiem saules stariem vai sauļoties solārijā - tas var izraisīt alerģisku reakciju un pabalināt pigmentu. Ilgstoša, bieža sauļošanās var bojāt tetovējuma kvalitāti, krāsas kļūs bālākas. Lai šo risku mazinātu, jālieto SPF50 saules aizsargkrems.
- Lai tetovējuma pigments nezaudētu košumu arī turpmākos gadus, iesakām lietot ādu mitrinošus vai barojošus kopšanas līdzekļus un vienmēr atrodoties saulē vai solārijā, lietot stiprākos aizsargkremus vai izvairīties no tiešiem saules stariem. Jebkādas ādas kopšanas/ārstniecības procedūras, lāzerepilācija var ietekmēt tetovējuma kvalitāti.

p.s. ieteikumi un līdzekļi ir laika gaitā pārbaudīti. Lūgums, neskaidrību gadījumā sazināties ar meistaru.. www.tattoofrequency.lv/kontakti

Vienmēr jautājumu gadījumā sazinieties ar mums, ieteiksim ko darīt neparedzētās situācijās.

Būsim priecīgi saņemt foto ar jau sadzijušiem tetovējumiem Jūsu ikdienas gaitās, ceļojumos vai vienkārši jaukos brīžos! Varam dalīties ar Jūsu bildēm, lai kādu iedvesmotu, iedrošinātu, vai mazliet palielīties ar meistaru paveikto darbu.
© TattooFrequency 2019