MEISTARI

marispavlo-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist-10saturation

MARIS PAVLO

Tetovēšanas nozares speciālists. “Tattoo Frequency” studijas Dibinātājs. Kopš 2014.gada apgūstu akadēmiskās zināšanas zīmēšanā. No 2017. gada apgūstu gleznošanu. Tetovēšanas jomā profesionāli darbojos daudzus gadus. Patīk reālisms, gan melnbaltā, gan krāsainā izpildījumā. Tomēr pēdējā laikā priekšroku dodu tikai krāsainiem tetovējumiem. Apvienojot stilus, kombinējot tos, veidoju individuālus tetovējumus, ja tas atbilst manam rokrakstam.

Apskatīt Darbus
marispavlo-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist-10saturation

MĀRTIŅŠ SILIŅŠ

Profesionāli ar tetovēšanu nodarbojos daudzus gadus. Sev tīkamākie un tuvākie tetovēšanas stili ir krāsains, melnbalts reālisms, biomehānika. Neatsakos no interesantām idejām, kuras tiek veidotas pēc katra klienta individuālajām vajadzībām.

Apskatīt Darbus
janisanderson-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist-10saturation

JĀNIS ANDERSONS

Zīmēšana man patikusi jau no mazotnes. Vēlāk sāka interesēt tetovējumi. Ar tetovēšanu nodarbojos no 2013.gada. Lai pilnveidotos, paralēli darbam salonā, apmeklēju zīmēšanas kursus, kas palīdz veidot vēl labākus, kreatīvākus tetovējumus.

Vislabāk patīk taisīt realistiskus darbus, taču labprāt strādāju arī citiem stiliem. Mani aizrauj dažādu stilu sajaukšana, piemēram, realistisku attēlu apvienot ar grafiskiem elementiem vai abstraktām detaļām, līdz ar to veidojot interesantus, personalizētus dizainus.

Apskatīt Darbus
Uldis paulins tattoo frequency- riga-apgr

ULDIS PAULIŅŠ

Savā uzkrātajā pieredzē, kas gūta tetovējot un zīmējot, radies savs uzskats par to, kādam jābūt tetovējumam, lai tas spētu izturēt laika zobu un saglabātos pēc iespējas kvalitatīvāks ne tikai tehniski, bet arī stilistiski. Izsijājot pārejošos stilus un modes kliedzienus, atgriezos pie klasiskajām vērtībām modernā izpildījumā, kuras laikam mainoties, sevi ir pierādījušas ka ir noturīgas un nezūdošas.

Apskatīt Darbus
LVzimes-latviesusimboli-tattoofequency-art

LATVIEŠU SIMBOLI

Aizvien biežāk pamanām, ka cilvēki savu piederību Latvijai iemūžina tieši tetovējumos, izvēloties tetovēt dažādas Latvijas zīmes un rakstus. Lielvārdes jostas motīvi, Brīvības piemineklis, Auseklis, Saules, Māras, Laimes, Pērkona zīmes, kā arī pļavu ziedi – tie ir tikai daži no tetovējumiem, kuru īpašnieki pauž savu saikni latviešu tautai un dzimtenei. Tas ir kā uz sevis iemūžināts etnisks suvenīrs, kā kultūras, patriotisma, aizsardzības un spēka simbols.

Apskatīt Darbus
© TattooFrequency 2019