ATSAUKSMES

Iesniegt Atsauksmi

Paldies Mārim par fantastisko “Cover-up”!

Paldies Mārim par fantastisko “Cover-up”! Meistars ar lielo burtu. Paldies par vīziju, veltīto laiku un lielisko darba rezultātu. Tattoo Frequency ir vieta, kur vēlmes tiek uzklausītas un idejas realizētas. Mirklis, kad sapnis pārtop īstenībā ir neaprakstāms. Nebeidzams prieks par satriecošo rezultātu.

Jana

Sveicināti!

Sveicināti!
Ir cilvēki, par kuriem varu teikt, ka tie ir tavi un būs un tĀ IR;)
Un es to novērtēju:)
Neviens to man neatņems un neliks novērtēt zemāk…

Es jūs visus cienu, mīlu, godāju par visu , ko jūs dariet, bet numur viens man ir ir JĀNIS ANDERSONS

Ilze

Māri! Tu esi krāsu pavēlnieks!

Māri! Tu esi krāsu pavēlnieks! Skatoties spogulī skaužu savam tetovējumam – palieku vecāka, bet tetovējums kāds bija pirms gadiem, tāds saglabājas! 😀 Ja vēlaties mākslas performanci tetovējumā, tad Māris ir labākais! Kompozīcijas, zīmējumi uhh un ahh, pārliecinošs meistars, talantīgs mākslinieks, un kas pats galvenais – jauks cilvēks. Turpini radīt! Tevis radītais salons ir labākais!

Kristīne

Biju pie Jāņa. Veidoju savu

Biju pie Jāņa. Veidoju savu pirmo tetovējumu. Pirms tam neko nezināju par tetovēšanu. Visu skaidri izstāstīja, Ātri sazīmēja,salika manu domu,ieteica kā labāk un gatavs. Ātri un nesāpīgi. Atmosfēra-brīva,telpas tīras, kārtīgas. Man patika.

Mārīte

Draudzīgs un pretimnākošs kolektīvs, profesionāli

Draudzīgs un pretimnākošs kolektīvs, profesionāli un pieredzes bagāti meistari, mājīgs un gaišs salons, gardākā kafija, fantastiska mūzika.. tā tik varētu turpināt uzskaitīt! 🙂 Jūtams, ka katrs šeit gaidīts. Atgriezīšos ne vienu reizi vien un noteikti iesaku citiem. Šie meistari no lielākā kalambūra var izveidot mākslu – tikai ļaujieties un rezultāts būs lielisks! Paldies, ka esat un par to skaistumu ko radāt! Māri, Jāni, Uldi, Mārtiņ – Jūs labākie!!! Uz drīzu tikšanos!

Dace P.

Liels paldies meistaram Mārtiņam par

Liels paldies meistaram Mārtiņam par smalko tetovējumu! Nopietna pieeja un jauka kompānija tetovēšanas procesā)))
Mārtiņš spēj gan atbalstīt, gan iedrošināt jau konsultācijas laikā. Milzīgs paldies ♥

V

Paldies Uldim,viss sadzijis un super

Paldies Uldim,viss sadzijis un super izskatas 🙂

Kristaps

Делаю у Мариса уже третью

Делаю у Мариса уже третью таттуировку знаю его уже очень давно и знаю что он супер специалист в своём деле и к каждой работе относится с высоким чувством ответственности
Отличный специалист очень качественный и индивидуальный подход советую всем!

Mihails Vulfsons

Atnācu uz studiju pēc otrā

Atnācu uz studiju pēc otrā tetovējuma. Šeit rezultāts ir tikai viens – izcils. Šoreiz Jāņa Andersona izpildījumā. Liels paldies par mākslas darbu. Tiekamies nākamreiz.

Vadims

Paldies Jānim Andersonam par ļoti

Paldies Jānim Andersonam par ļoti kvalitatīvo un izcilo tetovējumu, noteikti iesaku šo studiju, jo šeit idejas tiek pārvērstas izcilos mākslas darbos. Kā arī paldies TattooFrequency kolektīvam par uzņemšanu, noteikti šeit atgriezīšos, lai taisītu nākamos tetovējumus.

Kārlis

Jau gandrīz nedēļu priecājos par savu skaisto un kvalitatīvo tetovējumu. Paldies Jānim Andersonam par darbu un pārējiem par jauko uzņemšanu.
Tiekamies citā reizē!

Laura

Super liels paldies Jānim Andersonam par mazajām zīmēm! Komplimenti par izcili atrastu meistaru, kurš darbu veic kvalitatīvi un detalizēti pat tādos sīkumtetovējumos, bira kā no pārpilnības raga. Nāksim vēl un jau pavisam drīz 🙂

Alise un Mikēls

Paldies Jānim Andersonam par padarīto darbu.Ļoti kvalitatīvi .Ceru uz drīzu atkal-sadarbību 🙂

Gints

Liels paldies Mārtiņam par paveikto darbu, sapņa īstenošanu un paldies arī studijai par jauko atmosfēru!

Ilmārs

Liels, liels paldies Mārtiņam! Profesionāla attieksme, kvalitatīvs, precīzs un skaists izpildījums, kā arī lieliska kompānija tetovējuma tapšanas procesā. 🙂

Dace

Milzum liels paldies Mārtiņam par lieliski izdevušos saulrieta tetovējumu! Liels prieks, ka iznākums ir tieši tāds, kā biju iedomājusies, super! Meistarīts pie kā pavisam droši var atgriezties 🙂

Una

Paldies Jānim! Saņēmām tieši to ko vēlējāmies! Noteikti atgriezīsimies!

Madara un Niks

Jāsaka liels paldies tetovējuma meistariem. Mani itseviķi preicēja fakts, ka meistaru komanda ir saliedēta savā starpā un cenšas viens otram izpalīdzēt ar padomu, ko darīt, lai tetovējums iznāktu vēl labāks. Var tiešām redzēt ka meistariem ŗūp tas cilvēks uz kura viņi tetovē. Novēlu citiem ieklausīties meistaru teiktajā, un novērtēt savu sākotnējo ideju vēlreiz, varbūt atklāsi, ka meistaru ierosinātā ideja ir labāka, kā nekā tetovējums ir uz mūžu! Liels paldies Mārtiņam par pūci, paldies arī Mārim, kurš vēl vairāk uzlaboja tetovējumu, kā arī Olafam, kurš deva padomus, ko un kā labāk darīt, nebūtu viņa, es drošivien nožēlotu savu sākotnējo ideju, tapēc tiešām aicinu ieklausīties viņos, atceries, ka viss tiek darīts klienta labā!

Juris

Neizsakāmi milzīgs paldies meistaram Jānim. Darbs veikts godam. Esmu sajūsmā gan par attieksmi, gan kvalitāti, noteikti atgriezīšos! Turat buru!

Nora

Vienkarsi unreal tetuvejumu dabuju gatavu. Milzigs paldies Martinam. Top class stuff

Ivars

Paldies, Jānīt, par drošības sajūtu un visiem puišiem par rūpēm un viennozīmīgi – profesionālu attieksmi! Good luck guys!

Rasa

Tattoo Frequency gaumīgais interjers, smaidīgi un pretīmnākoši meistari, māšīnītes apburošā skaņa fonā rada patiesi ļoti patīkamu iespaidu un atmosfēru. Liels paldies Mārim Pavlo par izcili profesionāli paveiktu darbu, kā rezultātā tapa satriecošs mākslas darbs.

Vadims

Tieshaam liels paldies Puishiem. Attieksme un darba kvalitaate vienkaarshi perfekta 🙂 Un kaa jau teicaam,tiekamies atkal Maijaa! 🙂

Inga And Indra

Kolosāls salons, lieliska atmosfēra un profesionāli meistari. Megagiga sirsnīgs paldies Mārtiņam par skaisto tetovējumu! Rezultāts ir vēl labāks nekā biju iztēlojusies. Āķis lupā un esmu atradusi savu meistaru, kuru noteikti varu ieteikt visiem. Mīļš paldies arī par jauko Ziemīšu dāvaniņu! Nezinu vai Raivis bez krekla ir īpašā ekstra daiļā dzimuma pārstāvēm, bet tas arī noteikti bija labs PR. 🙂 Puiši māk likt klientiem justies īpašiem.

Ieva

Mans lielais sapnis nu ir piepildijies! Milzigs paldies Janim Andersonam par pacietibu, izturibu, vieglo roku un vienreizejo makslas darbu! Tapat ari Marim Pavlovam par pozitivajiem komentariem un ierosinajumiem! Bez jums tas nekad nebutu noticis! Nekad muzha citu salonu vairs neizveletos! Nebiju pat sapni redzejusi, ka varetu but labak! Atmosfera un profesionalitate pasha augstakaja limeni!!! Silti iesaku ari parejiem! Lai Jums patiesham veicas!

Dana

Paldies Tattoo Frequency par jauko un izglītojošo gaisotni un atsaucību! Īpašs paldies Jānim, ka tik skaisti mani apzīmēja un piepildīja sapni.

Ingūna

Paldies Andersonam par šodienas darbu. Diemžēl biju uztetovējusi tetovējumu salonā, kurā to nevajadzēja darīt, rezultātā biju tikusi pie ļoti nekvalitatīva tetovējuma. Pateicoties Andersonam, kurš to izlaboja, tas izskatās tāds, kādu es to vēlējos lai tas būtu. Vēlreiz paldies un lai Jums veicas! Noteikti atgriezīšos šajā salonā 🙂

Ieva

Kopā ar draugu izdomājām izveidot vienādus tetovējumus izdevās tieši kā plānots un iskatas ideāli liels paldies. Drīzumā atkal iegriezišos!

Daniels Valpēters

Milzīgs paldies par rūpēm,mājīgu atmosfēru!!! Sajūta,ka biju apciemojusi savus labākus draugus un pie reizes dabuju arī fantastisku tetovējumu! Bija gan izklaides, gan augstāka līmeņa profesionala un atbildīga darba pieeja! Ļoti iesaku šos puišus visiem,kas vēlās īsto mākslas darbu uz sava ķermeņa!

Kristīne

Tiku pie sava sapņu tetovējuma un mainīju stereotipus par tetovēšanas saloniem. Jauka atmosfēra, mūzika, attieksme un, protams, profesionalitāte. Paldies Mārim! Iedvesmu šedevriem! Smile now!

Ilona
Iesniegt Atsauksmi
© TattooFrequency 2019