NOTEIKUMI

Svarīga informācija! Lūdzam iepazīties ar salona noteikumiem.

     

   Tetovēšanu neveicam:

  • Nepilngadīgām personām, pat, ja ir vecāku atļauja
  • Grūtniecēm un māmiņām zīdīšanas periodā
  • Personām alkohola vai narkotisko vielu reibumā
  • Ja persona nav pārliecināta par izvēlēto dizainu
1. Ideja (meistari dizainus gatavo balstoties uz klientu vēlmēm).
2. Jāatsūta savu ideju, piemērus, bildes, lai zinām, pie kura meistara stilistiski labāk pierakstīt.
3. Nepieciešama bezmaksas, iepriekš norunāta konsultācija ar meistaru, lai klātienē izrunātu visu par un ap dizainu. Konsultācijas laikā meistars varēs pateikt aptuvenās izmaksas, kā arī varēsiet veikt pierakstu tetovēšanas seansam.
4. Atkarībā no dizaina, varēsim piedāvāt tuvākos pieejamos laikus .
5. Tetovējumu dizaini tiek gatavoti uz tetovēšanas seansu.
Konsultācijas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pieteiktu konsultāciju, vislabāk atsūtīt savu ideju uz epastu, piemērus, bildes, lai zinām, pie kura meistara stilistiski labāk pierakstīt.

Skices tiek gatavotas tikai uz tetovēšanas pieraksta laiku.
Tetovēšanas seansa pieraksts tiek apstiprināts tikai pēc depozīta iemaksas 50EUR nepilnas dienas seansiem un 100 EUR apmērā pilnas dienas seansiem, norēķinoties ar bankas pārskaitījumu vai klātienē. Ja tetovēšanas seansa dienā dizains jāveido no jauna, jo nav izteiktas visas vēlmes konsultācijas laikā, depozīts tiek ieturēts. Tādēļ aicinām rūpīgi pārdomāt savas vēlmes un apkopot domas, lai sarunas ar meistaru būtu produktīvas.

Garantijas depozīta maksājumu lūdzam veikt vēlākais nedēļu pirms tetovēšanas seansa. Ja pieraksts tetovēšanas seansam veikts mazāk kā nedēļu pirms tetovēšanas seansa, apmaksājot depozītu, informēt par maksājuma veikšanu. Pretējā gadījumā, tetovēšanas seanss var tikt atcelts.

TETOVĒŠANAS SEANSU VAR ATCELT VAI PĀRCELT VĒLĀKAIS 3-5 DARBA DIENAS PIRMS TETOVĒŠANAS SEANSA! (3 darba dienas - nepilnas dienas seansam, 5darba dienas - pilnas dienas seansam), SAZINOTIES PA TĀR. +371 67650049 VAI RAKSTOT UZ E-PASTU info@tattoofrequency.lv PRETĒJĀ GADĪJUMĀ DEPOZĪTS TIEK IETURĒTS. Pilnas dienas seansiem, kā arī citos gadījumos, depozīta summa ir 100EUR.

Veicot norēķinu par pakalpojumu, depozīta summa, pieskaitīta kopējām izmaksām. Skices tiek gatavotas tikai uz tetovēšanas seansu.
Kopējās izmaksas atkarīgas no izvēlētā dizaina, detalizētības, ķermeņa daļas, izmantotajām krāsām (melnbalts vai krāsains). Izmaksas ir no 90-100EUR/stundā. Piemēram, plaukstas lieluma dizains var aizņemt 1 vai vairākas stundas darba – viss atkarīgs no iepriekš minētajiem faktoriem.

Aptuvenās izmaksas iespējams pateikt, ja atsutāt ideju/piemēru/bildi, taču konkrētāk – konsultācijas laikā. Tetovēšanas seansa ilgumu iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm un iespējām. Minimālās izmaksas maziem darbiem ir no 50 - 70EUR. Konsultācijas ir bezmaksas.
Dizaina sagatavošana un skices veidošana ir bezmaksas, izņemot, ja dizains jāpārveido, kā arī citos gadījumos.
- Izgulēties
- Paēst
- Izvelēties tādu apģērbu, lai tas netraucē tetovēšanas procesam
- Ja paredzēts seansa process ilgāks par trim stundām, paņemt līdzi uzkodas
- Informēt meistaru par nepatīkamām sajūtām (galvassāpes, slikta dūša, u.c.)
- Ja ir ādas vai kādas citas veselības problēmas, iepriekš konsultēties ar ārstu
- Plēves apsējs, kas tika uzlikts pēc tetovēšanas, uz tetovējuma jātur 4 - 5 h.
- Noņemot plēves apsēju, tetovējums jānomazgā ar remdenu ūdeni un antibakteriālām ziepēm. ( Jāpanāk, lai no tetovējuma pilnībā nomazgātos limfa, vazelīns u.c.) Pēc mazgāšanas nosusināt ar papīra dvieli vai tīru drānu, kas nepūkojas.
- Tetovējums jāieziež ar krēmu. (LV aptiekās un ārzemēs labs un viegli pieejams ir BEPANTHEN PLUS krēms) Jāsmērē apm. 4-5 reizes dienā PLĀNĀ KĀRTĀ!
- TETOVĒJUMS NEDRĪKST BŪT SAUSS !!!
- Dzīšanas process ir atkarīgs no ādas tipa, ārējās vides iedarbības faktoriem, u.c. (tetovējums dzīst +/- 5 – 7 dienas). Šo dienu laikā tetovējumu ir jāsmērē ar krēmu.
- Dzīšanas procesa laikā (5-7dienas) NEDRĪKST – iet pirtī, peldēties, intensīvi sportot, svīst un lietot rūgstošus alkoholiskos dzērienus.
- Reizi dienā nomazgāt tetovējumu (vakarā)
- Mazgājoties dušā, censties pēc iespējas mazāk slapināt tetovējumu.
- Tetovējuma dzīšanas periodā ieteicams valkāt kokvilnas apģērbu un izvairīties no sintētiska.
- 3 nedēļas pēc tetovējuma sadzīšanas nav vēlams to pakļaut tiešiem saules stariem vai sauļoties solārijā. (Tas var pabalināt pigmentu vai pat izraisīt alerģisku reakciju).
- Lai tetovējuma pigments nezaudētu košumu arī turpmākos gadus, rekomendējam, atrodoties saules vai solārija gaismā, smērēt to ar visstiprāko pret iedeguma krēmu.

P.S Visi ieteikumi un palīglīdzekļi ir laika gaitā pārbaudīti. Lūgums, neskaidrību gadījumā, konsultēties ar meistaru.
© TattooFrequency 2019