Meistari

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Māris Pavlo

MARIS PAVLO

Tetovēšanas nozares speciālists. “Tattoo Frequency” studijas Dibinātājs. Kopš 2014.gada apgūstu akadēmiskās zināšanas zīmēšanā. No 2017. gada apgūstu gleznošanu. Tetovēšanas jomā profesionāli darbojos jau vairākus gadus. Patīk reālisms, gan melnbaltā, gan krāsainā izpildījumā. Apvienojot stilus, kombinējot tos, man patīk veidot katram klientam individuālu tetovējumu, ja tas atbilst manam rokrakstam.

Apskatīt Darbus
Martins Silins

Mārtiņš Siliņš

Profesionāli ar tetovēšanu nodarbojos jau vairākus gadus. Sev tīkamākie un tuvākie tetovēšanas stili ir krāsains, melnbalts reālisms, biomehānika. Neatsakos no interesantām idejām, kuras tiek veidotas pēc katra klienta individuālajām vajadzībām.

Apskatīt Darbus
Jānis Andersons

JĀNIS ANDERSONS

Zīmēšana man patikusi jau no mazotnes. Vēlāk sāka interesēt tetovējumi. Ar tetovēšanu nodarbojos no 2013.gada. Lai pilnveidotos, paralēli darbam salonā, apmeklēju zīmēšanas kursus, kas palīdz veidot vēl labākus, kreatīvākus dizainus un tetovējumus, izveidot unikālus dizainus  katra klienta vēlmēm.

Vislabāk patīk taisīt realistiskus darbus, taču labprāt strādāju arī citiem stiliem. Mani aizrauj dažādu stilu sajaukšana, piemēram, realistisku attēlu apvienot ar grafiskiem elementiem vai abstraktām detaļām, līdz ar to veidojot interesantus, personalizētus dizainus.

Apskatīt Darbus
Jānis Svars

Jānis Svars

Vidusskolas laikā apmeklēju zīmēšanas kursus Rīgas Tehniskajā universitātē, kur studēju cilvēku plastisko anatomiju un attīstīju telpisko domāšanu.24 gadu vecumā absolvēju Latvijas Mākslas akadēmiju, apguvu grafikas specialitāti. Studiju laikā sāku interesēties par tetovēšanu.Manuprāt, 21. gs. pieejamās tehnoloģijas tetovēšanu padara par vērā ņemamu mākslas virzienu.Dodu priekšroku darbiem melnbaltos toņos ar grafikas mākslas elementiem.

Apskatīt Darbus
Džon Logan

Džon Logan

Māksla un tetovēšana mani ir interesējusi jau no bērnības, bet tikai pēdējo gadu laikā sāku nodarboties ar gleznošanu un tetovēšanu, līdz beidzot tam veltot pilnu laiku. No stiliem man vistuvākie ir reālisms un dažādu stilu kombinējums – katram klientam izveidojot personalizētu dizainu. Nākotnē sevi redzu taisot tikai reālisma stilu.

Apskatīt Darbus
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Izstrādāja KM DEVELOPMENT