MEISTARI

marispavlo-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist

MARIS PAVLO

Tetovēšanas nozares speciālists. “Tattoo Frequency” studijas Dibinātājs. Kopš 2014.gada apgūstu akadēmiskās zināšanas zīmēšanā. No 2017. gada apgūstu gleznošanu. Tetovēšanas jomā profesionāli darbojos jau vairākus gadus. Patīk reālisms, gan melnbaltā, gan krāsainā izpildījumā. Apvienojot stilus, kombinējot tos, man patīk veidot katram klientam individuālu tetovējumu, ja tas atbilst manam rokrakstam.

Apskatīt Darbus
martinsilin-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist

MĀRTIŅŠ SILIŅŠ

Profesionāli ar tetovēšanu nodarbojos jau vairākus gadus. Sev tīkamākie un tuvākie tetovēšanas stili ir krāsains, melnbalts reālisms, biomehānika. Neatsakos no interesantām idejām, kuras tiek veidotas pēc katra klienta individuālajām vajadzībām.

Apskatīt Darbus
janisanderson-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist

JĀNIS ANDERSONS

Zīmēšana man patikusi jau no mazotnes. Vēlāk sāka interesēt tetovējumi. Ar tetovēšanu nodarbojos no 2013.gada. Lai pilnveidotos, paralēli darbam salonā, apmeklēju zīmēšanas kursus, kas palīdz veidot vēl labākus, kreatīvākus dizainus un tetovējumus, izveidot unikālus dizainus  katra klienta vēlmēm.

Vislabāk patīk taisīt realistiskus darbus, taču labprāt strādāju arī citiem stiliem. Mani aizrauj dažādu stilu sajaukšana, piemēram, realistisku attēlu apvienot ar grafiskiem elementiem vai abstraktām detaļām, līdz ar to veidojot interesantus, personalizētus dizainus.

Apskatīt Darbus
janissvars-tattoofrequency-riga-tattoo-tattooartist

JĀNIS SVARS

Vidusskolas laikā apmeklēju zīmēšanas kursus Rīgas Tehniskajā universitātē, kur studēju cilvēku plastisko anatomiju un attīstīju telpisko domāšanu. 24 gadu vecumā absolvēju Latvijas Mākslas akadēmiju, apguvu grafikas specialitāti. Studiju laikā sāku interesēties par tetovēšanu. Manuprāt, 21. gs. pieejamās tehnoloģijas tetovēšanu padara par vērā ņemamu mākslas virzienu. Dodu priekšroku darbiem melnbaltos toņos ar grafikas mākslas elementiem.

Apskatīt Darbus
LVzimes-latviesusimboli-tattoofequency-art

LATVIEŠU SIMBOLI

Aizvien biežāk pamanām, ka cilvēki savu piederību Latvijai iemūžina tieši tetovējumos, izvēloties tetovēt dažādas Latvijas zīmes un rakstus. Lielvārdes jostas motīvi, Brīvības piemineklis, Auseklis, Saules, Māras, Laimes, Pērkona zīmes, kā arī pļavu ziedi – tie ir tikai daži no tetovējumiem, kuru īpašnieki pauž savu saikni latviešu tautai un dzimtenei. Tas ir kā uz sevis iemūžināts etnisks suvenīrs, kā kultūras, patriotisma, aizsardzības un spēka simbols.

Apskatīt Darbus
Coverup-galerija-tattoofrequency vers3

LABOTIE TETOVĒJUMI

Vienmēr nav iespējams izlabot vai pārklāt rētas un veco tetovējumu ar jaunu. Visbiežāk rekomendējam veikt lāzera procedūras, lai izbalinātu to pietiekami, lai būtu iespējams tetovēt pāri jaunu. Ar šādu pieeju vai savādāk, bet risinājumu gandrīz vienmēr atrodam un izlabojam. Niansētāk pārrunāt iesakām tiekoties klātienē ar meistaru konsultācijas formātā.

Apskatīt Darbus
Izstrādāja KM DEVELOPMENT