Bezmaksas WiFi salonā
LV EN RU
 Facebook Youtube Instagram Draugiem Vk Ok Pinterest Tumblr
Bezmaksas WiFi salonā

NOTEIKUMI

 

Svarīga informācija! Lūdzam iepazīties ar salona noteikumiem.

     

   Tetovēšanu neveicam:

 

 

LĪDZ TETOVĒJUMAM

  1. Ideja (meistari dizainus gatavo balstoties uz klientu vēlmēm).
  2. Jāatsūta savu ideju, piemērus, bildes, lai zinām, pie kura meistara stilistiski labāk pierakstīt.
  3. Nepieciešama bezmaksas, iepriekš norunāta konsultācija ar meistaru, lai klātienē izrunātu visu par un ap dizainu. Konsultācijas laikā meistars varēs pateikt aptuvenās izmaksas, kā arī varēsiet veikt pierakstu tetovēšanas seansam.
  4. Atkarībā no dizaina, varēsim piedāvāt tuvākos pieejamos laikus .
  5. Tetovējumu dizaini tiek gatavoti uz tetovēšanas seansu.

 

 

KONSULTĀCIJAS

Konsultācijas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Lai pieteiktu konsultāciju, vislabāk atsūtīt savu ideju uz epastu, piemērus, bildes, lai zinām, pie kura meistara stilistiski labāk pierakstīt.

Skices tiek gatavotas tikai uz tetovēšanas pieraksta laiku.

 

 

 

GARANTIJAS DEPOZĪTS

 Tetovēšanas seansa pieraksts tiek apstiprināts tikai pēc depozīta iemaksas 50EUR nepilnas dienas seansiem un 100 EUR apmērā pilnas dienas seansiem, norēķinoties ar bankas pārskaitījumu vai klātienē. Ja tetovēšanas seansa dienā dizains jāveido no jauna, jo nav  izteiktas visas vēlmes konsultācijas laikā, depozīts tiek ieturēts. Tādēļ aicinām rūpīgi pārdomāt savas vēlmes un apkopot domas, lai sarunas ar meistaru būtu produktīvas.

 

Garantijas depozīta maksājumu lūdzam veikt vēlākais nedēļu pirms tetovēšanas seansa. Ja pieraksts tetovēšanas seansam veikts mazāk kā nedēļu pirms tetovēšanas seansa, apmaksājot depozītu, informēt par maksājuma veikšanu. Pretējā gadījumā, tetovēšanas seanss var tikt atcelts.

 

TETOVĒŠANAS SEANSU VAR ATCELT VAI PĀRCELT VĒLĀKAIS 3-5 DARBA DIENAS PIRMS TETOVĒŠANAS SEANSA! (3 darba dienas - nepilnas dienas seansam, 5darba dienas - pilnas dienas seansam), SAZINOTIES PA TĀR. +371 67650049 VAI RAKSTOT UZ E-PASTU tattoofrequency@gmail.com   PRETĒJĀ GADĪJUMĀ DEPOZĪTS TIEK IETURĒTS. Pilnas dienas seansiem, kā arī citos gadījumos, depozīta summa ir 100EUR.

 

Dāvanu kartes netiek pieņemtas kā depozīts. Veicot norēķinu par pakalpojumu, depozīta summa, pieskaitīta kopējām izmaksām.

Skices tiek gatavotas tikai uz tetovēšanas seansu.

 

 

DĀVANU KARTES

 Dāvanu kartes, Jums vēlamā vērtībā, iespējams iegādāties salonā klātienē, norēķinoties skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu.Vēlams iepriekš paziņot par laiku, kad vēlaties ierasties. Dāvanu kartes netiek pieņemtas kā depozīts. Ja dāvanu karti vēlaties iegādāties, lai pakalpojumu saņemtu pie konkrēta meistara, tas iepriekš jāsaskaņo. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 gads no izdošanas dienas. Sīkāka informācija rakstot e-pastu  tattoofrequency@gmail.com vai Facebook lapā https://www.facebook.com/tattoofrequency , kā arī zvanot pa tālr. +371 67650049

   

 

IZMAKSAS

Kopējās izmaksas atkarīgas no izvēlētā dizaina, detalizētības, ķermeņa daļas, izmantotajām krāsām (melnbalts vai krāsains), kā arī no tā, vai jālabo esošs tetovējums, vai jāveido jauns. Izmaksas ir no 80-100EUR/stundā. Piemēram, plaukstas lieluma dizains var aizņemt 1 vai vairākas stundas darba – viss atkarīgs no iepriekš minētajiem faktoriem. Aptuvenās izmaksas iespējams pateikt, ja atsutāt ideju/piemēru/bildi, taču konkrētāk – konsultācijas laikā. Tetovēšanas seansa ilgumu iespējams pielāgot Jūsu vēlmēm un iespējām.  Minimālās izmaksas maziem darbiem ir 50EUR.

Konsultācijas ir bezmaksas.

Dizaina sagatavošana un skices veidošana ir bezmaksas, izņemot, ja dizains jāpārveido, kā arī citos gadījumos.

 

 

   Nākot uz Tetovēšanas seansu:

 

 

TETOVĒJUMA KOPŠANA

P.S Visi ieteikumi un palīglīdzekļi ir laika gaitā pārbaudīti. Lūgums, neskaidrību gadījumā, konsultēties ar meistaru.

 

 

 

Atziņas

 ...Tetovēšana ir ieņēmusi savu vietu starp daudziem ķermeņa skaistumkopšanas servisiem

 ...Tetovējums ir māksla uz Jūsu ķermeņa!

 ...Māksla ir kā mīlestība, to nevar nopirkt, bet par to var samaksāt...

 ...Sāpīgi, Dārgi un uz Mūžu!